Loading Images
wpif2_loading
Kawalerzysta.jpgOWOCE.jpgWENECJA.jpgGDANSKA.jpgDworek.jpgBydgoszcz-Opera-Nova.jpg

Arkadiusz Krzemiński – artysta grafik Bydgoszcz - Freelancer

Ilustracje

Ilustracja – praca artysty czy zdjęcie?

Zdjęcie pasujące do tematu można kupić w dowolnym banku zdjęć za niewygórowaną kwotę. Mamy do wyboru ogromną ilość zdjęć praktycznie pasujących do każdego tematu. To najszybsza i najtańsza droga. Tyle, że zdjęcie może być prawie na temat a co najważniejsze mogą go kupić inni i wtedy ta sama ilustracja znajdzie się np. w materiałach konkurencyjnych firm. Ilustracja zamówiona u artysty będzie jedna jedyna – jest pracą ręczną, niepowtarzalną i drugiej takiej samej nie będzie. Oczywiście jako praca ręczna jest też droższa, więc należy podjąć decyzję czy ważna jest cena czy niepowtarzalność.

Rysuję i maluję na potrzeby klientów

maluję techniką akrylową na płótnie, rysuję pastele i piórkiem oraz tworzę ilustracje elektroniczne. Malarstwo na płótnie, pastele i piórko dostarczam klientowi w oryginale. Dzięki temu poza wykorzystaniem ilustracji do potrzebnych materiałów pozostaje ten najcenniejszy, jedyny ręcznie wykonany oryginał.
Wielu klientów traktuje go jako dekorację swoich wnętrz a niekiedy czyni z nich gustowny upominek lub przekazuje pracę na aukcje charytatywne.

Zobacz ceny

Rysunek pastelą

Rysunek Piórkiem

Ilustracje elektroniczne

Malarstwo akrylowe