Loading Images
wpif2_loading
Podrecznik_projektantow_logo_Smashing_Magazine_poprlo-1.pngAdobe_InDesign_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_ind6op-1.pngLogo_Design_Love_Zaprojektuj_genialny_logotyp_loglov-2.pngAdobe_Photoshop_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_pcs6op-1.pngABC_CorelDRAW_X6_PL_abccx6-1.pngPonadczasowe_logo_Projektowanie_znakow_odpornych_na_dzialanie_czasu_pologo-1.pngAdobe_Illustrator_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_ilcs6o-1.png

Arkadiusz Krzemiński – artysta grafik Bydgoszcz - Freelancer

Księgarnia Helion

Polecane dla grafików

Ten kto nie rozwija się i nie doskonali, dość szybko zaczyna się cofać. Dlatego warto wciąż poznawać i uczyć się korzystając z wiedzy i doświadczenia innych. W tym miejscu polecam wybrane pozycje dostępne w księgarni Helion. Ilustracje kryją link do pobrania darmowego fragmentu w PDF. PDF na każdej stronie zawiera linki umożliwiające dokonanie zakupu bezpośrednio w księgarni. Ponadto poniżej polecanych przeze mnie pozycji znajduje się skrócona wersja księgarni Helion.

ABC_CorelDRAW_X6_PL_abccx6-1

CorelDRAW X6 PL

Szybki kurs Corela w wersji X6. Pozwala opanować najnowsze funkcje zarówno użytkownikom starszych wersji jak i nowicjuszom

Adobe_Photoshop_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_pcs6op-1

Adobe Photoshop CS6 PL

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich grafików i pasjonatów Photoshopa. Nawet profesjonaliści będą zaskoczeni odkrywaniem nowych możliwości.

Adobe_InDesign_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_ind6op-1

Adobe InDesign CS6 PL

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich grafików i adeptów DTP. Aplikacja do profesjonalnego przygotowania publikacji do druku. Jednak ID CS6 potrafi wiele więcej. Pozwala na przygotowanie wydawnictw elektronicznych do odczytu na tabletach i smartfonach. Umożliwia tworzenie alternatywnych layautów i wiele, wiele innych. Nawet profesjonaliści będą zaskoczeni odkrywaniem nowych możliwości.

Adobe_Illustrator_CS6_CS6_PL_Oficjalny_podrecznik_ilcs6o-1

Adobe Illustrator CS6 PL

Pozycja obowiązkowa dla wszystkich grafików i ilustratorów. Ten program już od dawna pozwala na tworzenie w trybie wektorowym niezwykle malarskich prac. Nawet profesjonaliści będą zaskoczeni odkrywaniem nowych możliwości.

Podrecznik_projektantow_logo_Smashing_Magazine_poprlo-1

Podręcznik projektantów logo

Każdy kto zmaga się z identyfikacją wizualną powinien dodać tą pozycję do swojej biblioteczki. Jest to kolejna pozycja obok: „Ponadczasowe logo” i „Logo design love” pozycja obowiązkowa. Znajdziecie tu świetne przykłady i dobry instruktarz jak usystematyzować pracę nad logo.

Nawet profesjonaliści muszą stale przypominać sobie o zasadach.

Ponadczasowe_logo_Projektowanie_znakow_odpornych_na_dzialanie_czasu_pologo-1

Ponadczasowe logo

Każdy kto zmaga się z identyfikacją wizualną powinien dodać tą pozycję do swojej biblioteczki. Jest to kolejna pozycja obok: „Podręcznika projektantów logo” i „Logo design love” pozycja obowiązkowa. Znajdziecie tu świetne przykłady i dobry instruktarz jak usystematyzować pracę nad logo.

Nawet profesjonaliści muszą stale przypominać sobie o zasadach.

 Logo_Design_Love_Zaprojektuj_genialny_logotyp_loglov-2

Logo design love – Zaprojektuj genialny logotyp

Ta pozycja powinna być na honorowym miejscu u wszystkich projektantów identyfikacji firmowej. Jest to kolejna pozycja obok: „Ponadczasowe logo” i „Podręcznik projektantów logo” pozycja obowiązkowa. Znajdziecie tu świetne przykłady i dobry instruktarz jak usystematyzować pracę nad logo. Autor w bardzo przejrzysty sposób klasyfikuje typy spotykanych znaków graficznych. W bardzo ciekawy sposób prezentuje podejście do sprzedaży i wyceny pracy grafika.Nawet profesjonaliści muszą stale przypominać sobie o zasadach.

 

Nowości


Bestsellery