Loading Images
wpif2_loading
referencje-TWP.jpgInwazja-05.jpgpodziekowania-FRANCJA.jpgreferencje_PDKIP.jpgpodziekowania-MROCZA.jpgReferancje-UM-KCYNIA.jpgreferencje-TPWwB-malak.jpgpodziekowania-DNI-SLESINA.jpgreferencje-B+B-malak.jpgreferencje-EBUD-malak.jpgInwazja-06.jpgpodziekowania-ZSCH.jpgInwazja-04.jpg

Arkadiusz Krzemiński – artysta grafik Bydgoszcz - Freelancer

Referencje

RE.4041.4.2011

Urząd Miejski w Kcyni zaświadcza niniejszym pismem o współpracy z firmą

ZNAK Arkadiusz Krzemiński

z siedzibą w Bydgoszczy, ul. Czarna Droga 5/11.

 Współpraca układała się bardzo dobrze, rzeczowo i konkretnie. Usługi świadczone przez firmę cechuje terminowość i rzetelność działania.  Firma ZNAK Arkadiusza Krzemińskiego jest godna polecenia jako odpowiedzialny,  kompetentny i profesjonalny partner przy realizowanych przez Państwa działaniach. Jestem przekonany, że każde powierzone tej firmie zadanie,  zostanie zrealizowane doskonale, a poziom świadczonych usług będzie na najwyższym poziomie.

  Burmistrz Kcyni
Piotr Hemmerling

Kcynia, 31 maja 2012 r.

Pan Arkadiusz Krzemiński współpracuje z nami od kilku lat. Do tej pory wykonywał dla nas między innymi projekty: znaku firmowego, ulotek, plakatów, roll-upów, wizytówek, banerów,  katalogów, kartoników do produktów kosmetycznych, wzornictwa opakowań, teczek, segregatorów. Współpraca przy projektach okazała się owocna i w pełni satysfakcjonująca dla firmy Caroline’s Rose. Podczas realizacji prac projektowych niezwykle istotna okazała się kreatywność pana Arkadiusza w efekcie której nawet nie do końca sprecyzowane przez nas oczekiwania spotkały się z zaangażowaniem oraz realizacją zakończoną sukcesami. Od konsultacji przez prace robocze aż do zakończenia procesu projektowego grafik wykazuje się wieloma różnymi pomysłami, sumiennością i terminowością. Doświadczenie pana Arkadiusza jest godne polecenia. Dzięki jego wiedzy wszystkie realizacje zostały wykonane przez różne mniejsze czy większe drukarnie z oczekiwanym rezultatem. Współpraca z tak profesjonalnym grafikiem układa się w każdym momencie bez zastrzeżeń, cechuje ją rzetelność i wysoka kultura.

współwłaściciel firmy
Zbigniew Milczarczyk

Bydgoszcz, dnia 4 stycznia 2012r.

Jako deweloper współpracujemy z różnymi grafikami aby mieć wciąż świeże spojrzenie na nasze materiały. Firma ZNAK Arkadiusz Krzemiński projektowała dla nas materiały reklamowe przez okres dwóch lat.

Jedną z największych zalet Pana Arkadiusza jest jego duża wszechstronność. Z dość dużą łatwością przygotowywał dla nas zarówno reklamy do prasy, bilboardy na ulice, kasetony podświetlane czy ponad 100-metrowe reklamy na ścianach. Świetnie poradził sobie zarówno z przygotowaniem druków biurowych: teczki i wizytówki, ale również i z filmem prezentującym nasze inwestycje.

Pan Arkadiusz jest w naszych oczach zawodowcem, o bardzo szerokiej wiedzy i ogromnym doświadczeniu zawodowym, a propozycje grafiki są ciekawe, dobrze skomponowane i dostarcza wszystko zawsze w umówionym terminie, co w dzisiejszych czasach jest dość rzadkie.

Polecam firmę ZNAK w całym zakresie oferowanych przez nią usług.

Dorota Leśniewska
v-ce Prezes Ebud TBS

Stowarzyszenie Partnerstwo Dla Krajny i Pałuk

REFERENCJE

Firma ZNAK Arkadiusz Krzemiński od kilku lat współpracuje ze Stowarzyszeniem „Partnerstwo dla Krajny i Pałuk”. Do tej pory firma wykonała dla nas projekty graficzne szeregu ulotek, folderów, kalendarza wydarzeń, biuletynu informacyjnego oraz co dla nas szczególnie cenne projekt graficzny naszego logotypu wraz z księgą identyfikacji. Warto także zaznaczyć, iż szereg wydawnictw zrealizowanych zostało ze środków Unii Europejskiej zwłaszcza w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich, a przygotowana przez firmę ZNAK Arkadiusz Krzemiński odpowiadała wszelkim wymogom graficznym stawianym w ramach tego Programu. Wykonane prace są kreatywne i przejrzyste, wydruki prac zawsze cechują się wysoką jakością.

Całokształt naszej dotychczasowej współpracy oceniam bardzo pozytywnie. Wszelkie zadania wynikające z wzajemnych uzgodnień i przyjętych obowiązków świadczone są profesjonalnie i terminowo.

Dyrektor Biura
Dorota Stanek

Nakło nad Notecią, 31 maja 2012 roku

Dynamicznie rozwijająca się firma musi mieć odpowiedzialnych, lojalnych, profesjonalnych, zaangażowanych w swoją pracę i podobnie myślących partnerów.

Nasza współpraca z firmą Znak – Arkadiusz Krzemiński od kilku lat nieprzerwanie doskonale się układa ponieważ  zachowane są wszystkie te warunki i kryteria.

Pan Arkadiusz Krzemiński porusza się w świecie rosnących potrzeb i wymagań swoich Klientów wyśmienicie. Ma opanowane do perfekcji nie tylko techniki budowania wizerunku firm, ale także sposoby ich kreowania. Wspólnie z Klientem budują kampanie reklamowe od podstaw. Współpraca jest płynna i elastyczna.

Co dla nas było bardzo ważne firma nie podchodzi bezkrytycznie do pomysłów swoich Klientów. Pracownikom zależy na tym aby został osiągnięty zamierzony cel! Nie boją się nowych wyzwań wręcz przeciwnie z jeszcze większym zaangażowaniem włączają się w proces twórczy. Wspólne  spotkania twierdzają

nas tylko w przekonaniu, że dokonaliśmy właściwego wyboru.

Podejmowane z firmą Znak zadania kończą się zawsze dla nas sukcesem.

Nasi Klienci bardzo pozytywnie odbierają kierowane do nich informacje. Adwell spełnia wszystkie nasze oczekiwania i przyczynia się do dynamicznego

rozwoju naszej firmy.

Dyrektor Przedsiębiorstwa Lemal
Jacek Rudak

Bydgoszcz, 08.06.2012r.

REFERENCJE

Pan Arkadiusz Krzemiński jest autorem nowego logotypu Agencji Inwestycyjno-Handlowej B&B. Współpraca z Panem Arkadiuszem była dla naszej firmy nie tylko satysfakcjonująca, biorąc pod uwagę efekt końcowy, ale również terminowa i kształcąca.

Na uwagę zasługuje również zaangażowanie Pana Arkadiusza, który niejednokrotnie był w stanie zaoferować o wiele więcej, aniżeli zakładano w pierwotnym projekcie. Jesteśmy przekonani, iż Pan Arkadiusz Krzemiński jako artysta grafik spełni oczekiwania każdego wymagającego klienta biznesowego.

W razie potrzeby z przyjemnością udzielimy dokładniejszych informacji na temat naszej współpracy.

Z poważaniem
dr inż. Zbigniew Borowski

Bydgoszcz, 31 maja 2010 roku

REFERENCJE

Panna Arkadiusza Krzemińskiego miałam okazję poznać przy okazji wizyty w Bydgoszczy wybitnego fotografa Arturo Mari. Spotkanie
z człowiekiem który przez ponad 20 lat towarzyszył papieżowi Janowi Pawłowi II i możliwość obejrzenia z bliska 50 jego prac, było dla mnie niezapomnianym przeżyciem.

Doświadczenie to było tym milsze, że oprawa całej wystawy
w materiały promocyjne, organizacja ekspozycji i nastrój stworzony światłem były na szczególnie wysokim poziomie. Całość zaprojektowana
z dużym poczuciem estetyki i w pełnej harmonii z tematyką wystawy.

Te reprezentujące najwyższy poziom materiały promocyjne zostały zaprojektowane przez grafika Pana Arkadiusza. Był on także twórcą aranżacji ekspozycji a także fotoreporterem całego wydarzenia.

Pozwala mi to ocenić Pana Arkadiusza Krzemińskiego jako wszechstronnego grafika i osobę mającą kompleksową wiedzę
i doświadczenie w temacie promocji i reklamy.

Elżbieta Renztti
PREZES

Referencje

„ZNAK” Arkadiusz Krzemiński

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej Oddział Regionalny w Bydgoszczy od wielu lat współpracuje z Panem Arkadiuszem Krzemińskim w zakresie usług graficznych.

Pan Arkadiusz Krzemiński wykonał dla TWP projekty graficzne: plakatów, ulotek, skryptów oraz innych materiałów promujących naszą działalność. Wszelkie zlecone prace były zawsze wykonywane z należyta starannością, rzetelnością i dokładnością.

Na szczególną uwagę zasługuje wysoka kultura osobista, ale także punktualność, terminowość i profesjonalizm wykonywania powierzonych usług.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej OR w Bydgoszczy bardzo pozytywnie ocenia prace wykonane przez firmę „ZNAK” Pana Arkadiusza Krzemińskiego i pragnie polecić jako Firmę dokładną i rzetelną.

Ponadto, Pan Arkadiusz Krzemiński jest cenionym i niezastąpionym wykładowcą na prowadzonych przez TWP studiach podyplomowych z zakresu „Grafiki komputerowej” o czym świadczą bardzo wysokie oceny naszych słuchaczy wyrażone w ankietach ewaluacyjnych.

Polecamy współpracę z Panem Arkadiuszem Krzemińskim
i jego Firmą „ZNAK”

Dyrektor Oddz. Reg. TWP w Bydgoszczy
mgr Katarzyna Berka

Firma PPH DIADEM zaświadcza że panArkadiusz Krzemińskiz którym od dłuższego czasu współpracuje w zakresie projektowania firmowych materiałów reklamowych wykazał się fachowością i rzetelnością. Usługi wyżej wskazanej osoby należy uznać za wysoce profesjonalne i solidne, cechujące się pomysłem oraz różnorodnością. Pana profesjonalizm pozwala mi w pełni rekomendować usługi z zakresu projektowania graficznego innym podmiotom gospodarczym oraz instytucjom. Wzorowa współpraca oraz odpowiednie podejście do klienta decyduje, iż nie szukamy innego partnera.

właściciel firmy
Bożena Milczarczyk

STOWARZYSZENIE RAZEM DLA DZIEWIERZEWA

Pan Arkadiusz Krzemiński

Stowarzyszenie „Razem dla Dziewierzewa” składa panu Arkadiuszowi Krzemińskiemu serdeczne podziękowanie za współpracę podczas realizacji projektu grantowego” Palcem po mapie, czyli jak do Ciebie trafić?” .Mapa wykonana jest w sposób estetyczny i niezwykle staranny, stanowi ciekawy element infrastruktury . Grafiki przedstawiają najciekawsze miejsca w naszej miejscowości  wzbudzając w nas i osobach przyjezdnych nieukrywany zachwyt.

Z  wyrazami szacunku
Zofia Ososko – prezes
Maria Łyszczarz – koordynator projektu

Ogromne wyczucie, wiedza jaką posiada Pan Arkadiusz Krzemiński oraz profesjonalizm zaowocowały stworzeniem niepowtarzalnego logotypu naszej firmy. Wartą podkreślenia cechą jako artysty grafika jest niesamowita umiejętność wyczucia potrzeb klienta jak również łatwość z jaką Pan Arkadiusz potrafi przelać myśli na projekty. Od projektu do zakończenia dzieła wspierał nas swoją fachowością, wieloma pomysłami jak również potrafił otworzyć się na nasze sugestie dotyczące zmian. Firma ZNAK jest godnym polecenia partnerem, sumiennie realizującym projekty w sposób w pełni profesjonalny. Jakość na najwyższym poziomie.

Tomasz Tomczyk i Piotr Serocki
właściciele pro-av

Bydgoszcz, 18/10/2010

REFERENCJE

Pan Arkadiusz Krzemiński został mi polecony kilka lat temu jako doskonały grafik specjalizujący się w identyfikacji firmowej. Opracował dla mojej Kancelarii projekt znaku graficznego wraz z księgą identyfikacji.

Całość prac przebiegała nader zadowalająco. Pan Arkadiusz w trakcie rozmów wykazał ogromne zaangażowanie w powierzoną mu pracę i zgłosił wiele cennych uwag. Przekonał mnie, iż poza znakiem firmowym powinienem zlecić mu opracowanie księgi identyfikacji.

Z perspektywy kilku lat stwierdzam, że opracowane logo jest bardzo trafne i pomimo upływu czasu się nie starzeje. Zaś księga identyfikacji pozwoliła mi na zachowanie spójnego wyglądu moich materiałów realizowanych u różnych wykonawców.

Z poważaniem
Michał Frelichowski

Bydgoszcz,  dnia 21-03-2013

Z ogromną przyjemnością piszemy o współpracy z Panem Arkadiuszem Krzemińskim.

Z dużą satysfakcją przeglądamy  materiały reklamowe zaprojektowane w pracowni ”Znak”.  Nowe logo firmy jest naszą wizytówką – jesteśmy z niego dumni.  Wszystkie nasze materiały reklamowe są na wysokim poziomie, ciekawe, estetyczne i wykonane z olbrzymim polotem.

Współpraca z Panem Arkadiuszem to twórczy proces, któremu towarzyszy  szereg spotkań i konsultacji. Pan Arkadiusz to nie tylko  zaangażowany grafik, ale profesjonalista posiadający rozległą wiedzę na temat reklamy i marketingu. To dzięki różnorodności propozycji jakie otrzymaliśmy, mogliśmy podjąć trafne decyzje odnośnie wizerunku i reklamy naszej firmy. Na szczególna uwagę zasługuje księga identyfikacji, która jest zwieńczeniem całego procesu budowania marki.

Artysta grafik, Arkadiusz Krzemiński nadał wizerunkowi i reklamie naszej  firmy charakter i styl jakiego oczekiwaliśmy.

Z wyrazami szacunku
Małgorzata Chmielnicka
dyrektor CE Speaker

Bydgoszcz, dnia 19 listopada 2013

REFERENCJE

Pana Arkadiusza Krzemińskiego zarekomendowała nam zaprzyjaźniona firma. Spodobały nam się projekty, jakie Pan Arkadiusz  przygotował dla nich. Wysoka jakość oraz niezwykła dbałość o szczegóły były głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na współpracę. Poprosiliśmy o przygotowania nowego znaku graficznego dla naszego biura rachunkowego. Pan Arkadiusz zarzucił nas swoimi pomysłami, z których każdy robił wrażenie i przyciągał uwagę. Projekty były niebanalne i powstały po długiej rozmowie, poznaniu naszej specyfiki pracy i funkcjonowania naszej firmy. Bardzo trudno było nam zdecydować się na  jedną z propozycji.
Niniejszym mamy wielką przyjemność zarekomendować pracę Pana Arkadiusza Krzemińskiego, którego uważamy, że bardzo dobrego grafika, dbającego o szczegóły i jakość świadczonych usług a jednocześnie cenimy jego profesjonalne podejście do powierzonych projektów, rzetelność, sumienność i terminowość.

Henryk Kujawa
PREZES ZARZĄDU

B2B

Bydgoszcz, dnia 30.09.2014 roku

REFERENCJE

Współpraca z Panem Arkadiuszem Krzemińskim to wielka przyjemność. Już od początku naszej współpracy zauważyliśmy, że mamy do czynienia z człowiekiem nietuzinkowym, z profesjonalistą w każdym calu.
Jego wiedza i wszechstronność pozwoliły nam inaczej spojrzeć na własne, często niemrawe pomysły. To przy udziale Firmy „ZNAK” staliśmy się rozpoznawalną firmą i po czterech latach współpracy wiemy, że decyzja o współpracy była strzałem w dziesiątkę.
Dlatego szczerze polecamy firmę „ZNAK” wszystkim tym, którzy myślą o zmianie wizerunku własnego biznesu. Polecamy Państwu prawdziwego Artystę.

Z poważaniem
Wojciech Balcerek
właściciel